LVVZ KVILDA 2015

Velká pochvala pro všechny účastníky lyžařského kurzu na Kvildě. Společně jsme prožili pěkný týden. Ubytování U KRÁLE ŠUMAVY bylo velmi hezké, kuchař si také zasloužil jedničku. Podle lyžařských výkonů byly děti rozděleny do čtyř barevných družstev. Všech 18 začátečníků se naučilo lyžovat :). Ve středu jsme navštvívili Horskou službu, infocentrum, místní vyhlášenou cukrárnu a ještě jsme stihli bobovat. Po večerech jsme se navzájem bavili, proběhla i soutěž Miss a diskotéka. Ve čtvrtek se všichni zúčastnili dvoukolového závodu ve slalomu. Všichni jsme se v pořádku vrátili domů.     foto zde:

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>