LVVZ Kvilda 4.ročníky

P2061083

Týden 4. – 8. 2. jsme společně prožili na horách. 40 dětí ze 4. tříd bylo rozděleno do 3 družstev. Zelení a modří zdokonalovali lyžařské umění, oranžoví se učili jezdit na vleku a lyžovat. Zvládli to úplně všichni, ve čtvrtek už jeli s ostatními závod ve slalomu. Ve středu odpoledne jsme navštívili nově zrekonstruované informační centrum, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Také jsme zhlédli 2 krátké filmy o Šumavě. V místní pekárně jsme ochutnali nějaké dobroty a pak jsme se vypravili znovu na kopec, tentokrát ale jen na lopaty.

Večery patřily zábavě, hráli jsme společně různé soutěže a hry. Proběhla soutěž „Miss a Missák lyžák Kvilda“. Děti z jednotlivých pokojů si pro ostatní připravily zábavný program, nechyběla ani diskotéka. Fotky najdete v odkazu v jednotlivých třídách.

Lyžařský výcvik proběhl bez problémů a všem patří velká pochvala.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>