Maškarní den v Jezerní

úterý dne 12. 2. 2013 bude u nás ve škole v Jezerní ulici MAŠKARNÍ DEN. Výuka bude probíhat podle rozvrhu. Kdo bude chtít, může se jí tento den účastnit v maškarním převleku. To samozřejmě platí i pro vyučující. Jednotlivé třídní kolektivy vyberou ze svého středu nejlepší maškaru a nominují ji tak do soutěže o nejhezčí masku na našem školním webu. Do 12 hodin vybere třída ve spolupráci s třídním učitelem jednu masku za třídu, ta bude vyfotografována a umístěna na školním webu, kde bude možné pro ni do pátku 15. 2. do 14, 00 hodin hlasovat. Správce  webu zajistí, aby se z jednoho počítače mohlo hlasovat pouze jedenkrát.

Těšíme se na originální nápady a přejeme hodně zábavy. :-D


  1. Můžete mi vysvětlit pravidla? Je 5 minut po půlnoci a stále se hlasuje?
    Co tedy platí … Hlasování do 14:00 nebo do půlnoci nebo do dalšího dne?
    Myslím, že je zde nejaký problém nebo otazník nad způsobem hlasování… :)
    Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>