MDD pro MŠ

IMG_1046

1. června 2016 k nám přišly oslavit MDD děti z MŠ U parku. Žáci IV. A a IV. B si pro ně společně připravili dopoledne plné zábavných úkolů a her. Nejprve jsme všichni společně zhlédli ukázku výcviku psů, potom si starší děti vzaly na starost mladší a mohlo se začít. Výběr byl pestrý – hod míčkem do krabic, skákání v pytlích i do dálky, slalom ve dvojicích, srážení plechovek, nošení míčku na lžíci, poznávání zvířátek hmatem, skládání puzzlí i přefukovaná. Každý si určitě přišel na své. Odměnou dětem byla kartička plná razítek za splněné úkoly a samozřejmě nechyběla sladkost pro všechny. Dopoledne se líbilo všem, užily si ho školkové děti i velcí školáci.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>