Mikuláš a spol.

Mikuláš se svými pomocníky – anděly a čerty – přišli v pondělí 5.12. navštívit děti ze školy v Chelčického ulici. Každý žák byl odměněn dle svých zásluh – v pekle či v nebi. Protože všichni zlobilové byli „donuceni“ k příslibu polepšení, budou s nimi odteď mít paní učitelky i rodiče snazší práci.                                     JŠOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>