mimořádné opatření platné od 10. 9. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

děkuji vám touto cestou za zodpovědný přístup k mimořádnému opatření, vztahujícímu se k nošení roušek v prostorách školy.

S ohledem na skutečnost, že někteří žáci nemají občas roušku nasazenou, vás chci také informovat o případném postupu v těchto, jak doufám, ojedinělých případech.

Pokud žák nebude mít rouškou kryté dýchací cesty (ústní dutinu a nos), bude nejprve vyzván k jejímu nasazení. V případě, že roušku nebude mít, budou informováni o tomto stavu rodiče (zákonní zástupci) a současně vyzváni k nápravě. Tento postup souvisí se zákazem pohybu a pobytu osob bez ochranných prostředků ve vnitřních prostorách budov na základě mimořádného opatření platného od 10. 9. 2020 do odvolání.

Děkujeme za pochopení Mgr. et Mgr. Radek Čejka

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>