Mladší děvčata se neztratila ani v kraji

9.1. 2014 se naše děvčata utkala ve florbalovém turnaji s vítězi okresních kol Jižních Čech. Konkurence byla velmi vyrovnaná a do poslední vteřiny se rozhodovalo o umístění. Holky se prezentovaly bojovnou hrou a nepropadly ani v jednom ze zápasů. Střídali jsme šťastné i smolné okamžiky a v posledních dvou zápasech jsme zapnuli na plné obrátky a soupeře zatlačili pouze do defenzivy. Z dramatických utkání jsme vyválčili cené bodíky, které suma sumárum stačily na krásné 3. místo v kraji a to se naše soupiska mohla pochlubit nejmladším věkovým průměrem. Děvčatům moc gratuluji a věřím, že takové florbalové nadšení a nasazení jim vydrží i do dalších let.

Sestava týmu: T. Brušáková, T. Němcová, K. Votavová, V. Staňková, A. Ratajová (všichni 7.A), T. Dubová a A. Králíčková (obě 7.B), S. Votavová, V. Votavová, D. Kutá, M. Kutá (všichni 6.A), E. Strnadová, E. Skálová, T. Bittnerová a K. Potužníková (všichni 6.B)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>