Nabídka akce na sobotu

Milí návštěvníci našich stránek,

o velkých přestávkách mohou zájemci v tělocvičně provozovat jeden  tanec z capacitaru Smyslem jeho provozování je uzdravit celý svět, kde jsou lidé sjednoceni přes hranice v solidaritě, porozumění, usmíření a míru. Jednoduché postupy  pomáhají lidem proniknout do moudrosti vlastního těla, mysli a ducha.  To vede k uzdravení, celistvosti a míru v jednotlivci i ve světě. Capacitar je mezinárodní síť solidarity a zmocnění pracující ve více než 40 zemích v Americe, Africe, Evropě, na Středním východě a v Asii.  Capacitar slouží na pomoc komunitám postiženým násilím, chudobou a traumatem a u nás i dětem, které žijí v neutěšených rodinných poměrech.

Capacitar ZÁMEK ŠTĚKEŇ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>