Návštěva žákovského parlamentu v Blatné

paces2

V pátek 4. 3. jsme s parlamenťáky navštívili ZŠ T. G. Masaryka v Blatné. Členové místního parlamentu nás pozvali, abychom se seznámili a poznali, jak jejich parlament funguje. Připravili pro nás pěkný program se spoustou aktivit. Provedli nás po škole, ukázali nám své projekty, díky kterým patří k uznávaným školním parlamentům. Diskutovali jsme o zajímavých tématech, zahráli jsme si společně různé zábavné hry, což napomohlo seznamování. Děti se spřátelily a den si moc užily. Těšíme se na další spolupráci s blatenskými parlamenťáky a budeme moc rádi, když se k nám také přijedou podívat. 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>