Návštěva v Neustadtu

Neustadt březen 2014

Ve čtvrtek 20. března navštívilo 15 žáků z 8J a 7 žáků ze sedmých ročníků naši partnerskou školu v Neustadtu. Po přivítání se žáci účastnili dvou hodin výuky, poté následovalo sportovní odpoledne. Celý den jsme zakončili grilováním.Po začáteční nesmělosti se přece jenom podařilo rozproudit konverzaci mezi českými a německými účastníky. Ještě před tímto setkáním si již žáci vyměnili dopisy a fotografie, nyní se poprvé setkali osobně. Jejich kontakty by měly pokračovat vzájemnými výměnnými pobyty v rodinách. I počasí nám přálo, a proto lze celou akci hodnotit jako vydařenou.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>