Obrovský úspěch malých fotbalistů

Dne 3. května se uskutečnilo okresní kolo fotbalového turnaje McDonaldś Cup. Mezi patnácti týmy

se naši fotbalisté (a jedna dívka) ze 4. a 5. tříd neztratili, s přehledem vyhráli skupinu a bez jediné porážky se dostali do finále, ve kterém vyhráli 1:0 nad Katovicemi a postoupili zaslouženě do krajského kola.

V úterý 7. května se téhož turnaje zúčastnili naši fotbalisté ze 2.a 3.tříd. Ani tento tým neměl konkurenci. Všechny zápasy chlapci vyhráli rozdílem třídy, ve finále porazili ZŠ Povážskou 3:0.

Je to vynikající úspěch a oba týmy pojedou společně 21. května na krajské kolo.

Za výbornou reprezentaci, bojovnost a týmovou hru si zaslouží pochvalu -

starší kategorie – J.Kostka, K.Dejmek, M.Kural,V.Janda, Š.Švec, K.Boučková, J. Kuchta, M.Vršek, R.Kováčik, M.Hůzl, D. Nováček, P.Mikulenka, J.Chalupa

mladší kategorie – Š. Procházka, T. Procházka, T.Přibyl, L. Sokol, P. Polan, A. Litoš, M. Mikeš,

Jiří Chalupa, Vojtěch Kubíček, Vojtěch Panuška, M. Hlinka, L. Janda, F. Jandamaly-fotbal velky-fotbal