„Od pramene k ústí“

je název výukového vzdělávacího programu, se kterým přijeli v pondělí 14. března
na naši školu lektoři z Fakulty rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Program, který absolvovali žáci sedmých ročníků, byl zaměřený nejen na  život v jednotlivých rybích pásmech, ale také na praktické poznávání rozmanitých druhů živočichů, kteří jsou vázáni na vodní prostředí. Někteří žáci si mohli vyzkoušet své schopnosti při rybolovné technice. Úžasným zpestřením byly živé vzorky raka červeného, mramorovaného a australského destruktora. Ukázky z programu lze shlédnout ve fotogalerii. B. Staňková
022
další fotografie v galerii


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>