Okresní kola florbalu za námi

WP_20151118_13_11_57_Pro

Máme za sebou okresní kola florbalových turnajů chlapců a dívek. Po letošní veleúspěšné sezóně jsme nakročili tím správným směrem. Jak kluci, tak i holky se suverénně popasovali s konkurencí a výsledkem jsou dvě 1.místa v okrese v kategorii mladších žáků a starších žaček. Laťka z loňského roku je posazena vysoko a zvlášť pro děvčata, která obhajují titul mistryň Jižních Čech. Chlapcům můžete držet palce již 12. ledna, kdy zavítají do Českého Krumlova a děvčatům 21. ledna, které změří síly s vítězi okresních kol v Jindřichově Hradci. Držíme palce oběma týmům a přejeme jim, ať to opět „zacinká“ ;)

Chci pochválit, kromě již zaběhnutých posil, i nové členy týmů, kteří se nejen neztratili, ale perfektně zapadli do týmového soukolí. I do budoucna se nemusíme bát o kvalitu florbalu na naší škole. Jestli jim chuť a píle zlepšovat se vydrží, čekají nás ještě mnohé tučné roky.

WP_20151118_13_12_01_Pro

WP_20151112_13_48_38_Pro


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>