Okresní kolo florbalu – mladší chlapci

Po úspěchu minulého týdne v podání mladších dívek, které získaly suveréně 1. místo, čekala zkouška také na kluky. Hrálo se na tři skupiny a do dalších, finálových, bojů postupoval vždy jen vítěz skupiny. Kluci se nenechali zahanbit a opanovali bezchybným výsledkem naší základní skupinu C. V boji o medaile nás čekala zkouška těžší. Nejprve jsme se střetli s vítězem skupiny A týmem ZŠ Dukelské. Hrálo se ve velkém tempu a od prvních minut bylo zřejmé, který z týmů má převahu a konečný výsledek 5:1 pro nás jasně zdokumentoval průběh hry. Druhým vyzyvatelem byl tým ZŠ Povážská. I v tomto zápase kluci dodrželi pokyny z lavičky a jasným vítězstvím 4:0 dokráčeli k prvnímu místu v okrese a stejně jako děvčata postupují do kraje, který se bude tentokrát hrát v Kaplici. Držíme palce a přejeme hodně štěstí na blížícím se turnaji.

Sestava vítězů: Vlasta Kučava, Filip Andrle, Dan Karger, Vilda Braun, Richard Vodrášek, Marek Bečvář, David Mrkvička, Šimon Hůda, Honza Kuneš,  Adam Přib, Jonáš Hejlek, Kryštof Býček a Petr Vaněček


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>