Okresní kolo házené

IMG_79741

Naše škola se účastnila házené. Děvčata byla favoritkami turnaje a také bez problémů jasně zvítězila. Chlapci, ač většina ne-házenkáři si turnaj zkusili a bojovným výkonem a neustálým zlepšováním zvládli pravidla házené a hra místy vypadala i pěkně. Hlavně, že všechny zúčastněné hra bavila a nadšení bylo odměněno ¨medailí za 3. místo.

Dívky jako vítězky postupují na kraj, který se hraje 21.3.2019 v  Sezimově Ústí.

Sestava děvčat: K. Housková, K. Nikodemová, N. Kozáková, N. Malá, R. Chocholatá, A. Kadlecová, B. Hanzelínová, E. Kordíková, N. Šulcová

sestava chlapců: M. Švec,  O. Rataj, Z. Žiga, L. Pomej, M. Důchodní, P. Wolf, A. Vácha, J. Václavík, J. Polák, J. Vondra, J. Strnad, M. Hlinka


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>