Okresní kolo ve vybíjené

20170412_134326 20170411_113536

Před velikonočními prázdninami proběhlo okresní kolo turnaje ve vybíjené. Naši školu reprezentovala dvě družstva. Družstvo složené z dvanácti statečných dívek prošlo všemi zápasy bez jediné porážky. Dívky získaly zlatý pohár a právo postupu na krajské kolo. Druhý den na dívky úspěšně navázali chlapci. Ve veliké konkurenci deseti družstev ze strakonického okresu při bojích ani jednou nezaváhali a stejně jako jejich kamarádky i chlapci získali zlato. Obě družstva společně odjíždí 25.5.2017 na krajský turnaj ve vybíjené do Jindřichova Hradce. Určitě se opět pokusí zabodovat a získat pěkné umístění. Všechny dívky a chlapci si zaslouží pochvalu za výbornou reprezentaci naší školy, za vzorné chování a hlavně za úžasné sportovní výkony a nadšení.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>