Olympiáda v německém jazyce – školní kolo

V úterý 7. ledna 2020 proběhlo školní kolo olympiády v německém jazyce. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: kategorie I.A 6. + 7. ročníky bez postupu do okresního kola, kategorie II. A 8. + 9. ročníky s postupem do okresního kola. Olympiády se zúčastnil rekordní počet žáků, a sice 10 z kategorie I. A a 12 z kategorie II. A. Všichni byli výborně připraveni a podávali skvělé výkony. Vyhrát ale všichni nemohou. Nakonec porota ve složení Pavlína Kalbáčová, Jaroslava Kolesová a Eliška Slavíková vynesla tento verdikt.

Kategorie I. A

1. místo          Eliška Straková, 7. A

2. místo          Nikola Němejcová, 7. A

3. místo          Nikola Kopecká, 7. C

Kategorie II. A

1. místo          Matyáš Důchodní, 9. B – postup do okresního kola

2. místo          Lenka Hejdová, 9. A – postup do okresního kola

3. místo          Kristýna Hodová, 9. B + Jiří Pešek, 9. A

Všem děkujeme za přípravu a účast a žákům na 1. – 3. místě gratulujeme k úspěchu.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>