Opatření do konce školního roku 2019/2020

Vážení čtenáři,

zveřejňuji dnešní poštu Ministerstva školství. Na začátku nového týdne vydám manuál pro naši školu, kde budou specifikována pravidla pro chod naší školy. S rodiči devátých ročníků již komunikuji, rodiče žáků 1. stupně oslovíme v blízké době. Informace zveřejníme na těchto webových stránkách, popř. přes Bakaláře -  Komens pro žáky 5. – 9. ročníku.

Děkuji všem za spolupráci. Virům zmar. J. Kolesová

Ochrana zdraví a provoz ZŠ do konce šk. roku 1920

Čestné prohlášení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>