P1120918

Peníze na cestě

V minulém týdnu jsme obdrželi zprávu o tom, že jsou škole odesílány peníze z úspěšně zakončeného projektu ROPu Jihozápad Učíme se hlavou-srdcem-rukama, reg. č. CZ.1.4./2.4.00/34.03256 v celkovém objemu 1 631 063, 57 Kč. Evropská unie se na projektu podílela částkou 1 380 643,54. Zbytek dotace byl dofinancovaný z peněžních zdrojů zřizovatele.

Získané prostředky byly použity na:

vybavení pomůckami pro předměty přírodopis, chemie, fyzika, dílny

vybavení 5 učeben  interaktivní tabulí s dataprojektorem a vizualizérem /3 učebny - budova Jezerní, 2 učebny – budova Chelčického/

výměnu nábytku v učebně fyziky

obnovu 5 počítačů v původní  učebně informatiky

vybavení sportoviště v budově Chelčického

Děkuji všem svým kolegyním a kolegům, kteří se podíleli na realizaci tohoto projektu.

Mgr. Jaroslava Kolesová, ředitelka školy

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>