Po měsíci zase zpátky ve škole

Po měsíci zase zpátky ve škole

Konečně nastal dlouho očekávaný okamžik a žáci 1. a 2. tříd se nám 18. 11. vrátili do naší ZŠ F. L. Čelakovského na prezenční výuku. Žáci i učitelé šli do školy s nadšením a vypadalo to stejně jako 1. září. Úsměv na tváři a radost nikomu nezkazilo ani to, že musí všichni trávit celé vyučování s rouškami. Nyní čeká učitele nelehký úkol, a to vyrovnat u všech žáků  úroveň školních znalostí získaných během distanční výuky na stejnou linii. U žáků to bude podobné, protože se budou muset z domácího prostředí přeorientovat zpátky na školní režim. Přejme si tedy, ať už nás dále nečekají žádné komplikace a mohou se do škol brzy vrátit i ostatní žáci.

 

dav


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>