Pod vysokou sítí…

14.4. a 16.4. 2015 se konalo krajské kolo volejbalu v Českých Budějovicích a naše týmy rozhodně nezklamaly. V nabité konkurenci medailistů MČR z posledních let z Českých Budějovic a dalších ligových týmů, předvedli žáci FLČ výborné výkony a v konkurenci se neztratily. Dívky po boji získaly zaslouženě 5. místo, když dokázaly vzdorovat i ligovým týmům.

Chlapci byli dokonce ještě úspěšnější. Skončili na 4. místě a vysloužili si pochvalu při vyhlašování výsledků za předvedenou hru i od pořadatelů. S druhým týmem soutěže dlouho drželi příznivé skóre a nakonec prohráli v dramatické koncovce dokonce 31:29.

Plno hráčů a hráček dokázalo, že by volejbal mohlo hrát i na vyšší úrovni, kdyby se rozhodli tomuto sportu věnovat nejen o tělocviku. Za výkony a reprezentaci školy jim patří naše díky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>