Poděkování čertíkům, andílkům a Mikulášovi.

Dnes jsme se do školy těšily, protože nás čekalo krásné překvapení na Jezárkách. Navštívily jsme peklo i kousek nebe. Už před školou nás přivítali čerti, kteří nás odvedli  do pekla. Čerti ještě spali a hrozně chrápali, ale pak zazvonil budík… Docela jsme se bály, ale ukázalo se, že i čerti jsou celkem hodní. Zahráli si s námi karty a kostky, zvážili naše hříchy. Kdo byl hodný (nebo aspoň slíbil, že bude), postoupil do nebe k andílkům a Mikulášovi. Tam jsme dostaly nadílku. Při odchodu nás ještě čerti pomalovali a paní učitelky dostaly kouzelnou větvičku. Děkujeme čertům, andílkům a Mikulášovi.

Děti z 1. stupně.

A naše postřehy: „Ti čerti byli opravdoví, protože jeden měl žlutý oko.“ Já bych tu klidně zůstal, ty čertice jsou sympatický.“ „Já se strašně, strašně bojím, budu se Vás radši držet, paní učitelko, Vás neodnesou!“


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>