Poděkování našim žákům za nález a odevzdání peněženky

Včera odpoledne se u dveří ředitelny objevili 4 naši žáci – Jakub Jícha 5B, Filip Kašpar 5C, Tobiáš Jáchym 5C a Václav Miklas 5C. Přinesli v igelitové tašce koženou peněženku, která byla celá promočená. Při otevření peněženky jsme viděli, že obsahuje důležité osobní dokumenty, včetně platebních karet. Poprosili jsme o pomoc městskou policii, jejíž strážníci vzápětí přijeli a slíbili, že vše předají. Dnes jsme na adresu školy dostali poděkování. Já jako ředitelka školy se k němu připojuji a mám velkou radost, že tihle poctiví žáci patří do naší školy.

Text poděkování:

Vážená paní ředitelko,

ráda bych Vám a Vašim žákům touto cestou srdečně poděkovala za vrácení peněženky. Včera jsem od městské policie obdržela peněženku, kterou mi jedna dívka před třemi týdny ukradla a díky Vašim dětem ji mám zase zpět. Prosím vyřiďte jim za mne poděkování a pochvalu. Děkuji, že máte ve své škole tak poctivé žáčky:-)
Ještě jednou děkuji, přeji vám plnou školu hodných a poctivých dětiček a ať se vám ve všem daří. S přátelským pozdravem
Jana Králíková


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>