PODZIMNÍ TROJBOJ (22. – 24. 11.)

podzimni-trojboj-9

Minulý týden uspořádal náš školní parlament pro své spolužáky a učitele originální soutěž nazvanou Podzimní trojboj.  Tato netradiční akce probíhala tři dny. Utkali jsme v následujících disciplínách: Den naruby, Pyžamový den a Podzimní fotografie.

V úterý 22. 11. se konal Den naruby. Jak už název napovídá, dívky přišly převlečeny za chlapce a naopak. K vidění byly zajímavé modely. Děvčata si nasadila kšiltovky a oblékla košile, kraťasy a obleky – jednoduše vše, co skříň bratrů, otců a manželů nabídla. Co se chlapců týče, ti poznali těžký úděl všech dívek a někteří museli vstávat i o hodinu dříve než obvykle, aby stihli aplikovat všechnu kosmetiku a natáhnout punčocháče. V podání chlapců jsme mohli obdivovat šaty a těsné minisukně, dokonalou chůzi na podpatcích a třpytivé šperky.

Ve středu 23. 11. byl na programu Pyžamový den. Úkolem všech žáků a učitelů bylo přijít tak, jak „vstali z postele“. Opět jsme viděli pozoruhodné outfity – župany a teplé pantofle, masky na spaní a pleťové masky, pyžama po dědečcích, zvířecí dupačky. Nemohly chybět ani polštářky a plyšáci. Některé učitelky si dokonce zapomněly sundat natáčky.

Klání vyvrcholilo ve čtvrtek 24. 11. Třídy musely spolupracovat a vytvořit společnou fotografii s podzimní tématikou.

S úkoly si všechny třídy poradily na výbornou, proto byly výsledky velmi těsné. Třetí místo obsadila třída 5. A paní učitelky Johanesové, na druhé pozici skončila třída 5. B paní učitelky Švecové a první se umístila třída 9. A paní učitelky Hrdličkové.

Pro vítěze upekli sladké odměny Adélka Chvostová z 8. A, Jakub Šulc ze 7. B a Barča Bočková z 8. C. Dorty byly skvělé, všem moc děkujeme.

kvìten kvìten

holkykluci pyzamo1

dscn8068 dscn8058

OLYMPUS DIGITAL CAMERA dscn8061

dscn8048 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

podzimni-trojboj-5 podzimni-trojboj-6

podzimni-trojboj-7 podzimni-trojboj-12

podzimni-trojboj-11 podzimni-trojboj-10

podzimni-trojboj-8 podzimni-trojboj-13

podzimni-trojboj-14 podzimni-trojboj-15

podzimni-trojboj-16 podzimni-trojboj-17

podzimni-trojboj-25 podzimni-trojboj-23

podzimni-trojboj-22 podzimni-trojboj-19

podzimni-trojboj-18 podzimni-trojboj-27

podzimni-trojboj-28 podzimni-trojboj-29

podzimni-trojboj-30 podzimni-trojboj-31

podzimni-trojboj-1 podzimni-trojboj-3 podzimni-trojboj-4


Komentáře nejsou povoleny.