Pokračování školské ligy v basketbalu

Další zápas má za sebou „béčko“ FLČ Supermanky. S Gepardy z Povážské jsme prohrály 12 : 60. Nejlepší hráčkou byla Lenka Hejdová ze 3.A.

Povážská

 

Další utkání družstev naší školy:

12.2.   ZŠ PODĚBRADOVA : ZŠ FLČ „A“ BORCI   od 14,00 hod v tělocvičně Poděbradova

4.3.    FLČ“A“ BORCI : ZŠ DUKELSKÁ MACHŘI

11.3.   FLČ“B“ SUPERMANKY : ZŠ PODĚBRADOVA

Obě „domácí“ utkání se budou hrát v tělocvičně na Jezárkách od 15 hod, přijďte své spolužáky povzbudit !

V rámci této dlouhodobé soutěže je vyhlášena i soutěž výtvarná. Obrázky na téma BASKETBAL utvořená jakoukoli technikou odevzdávejte do 3.B p. uč. Drnkové.Nejlepší obrázky budou vystaveny ve sportovní hale a autoři nejlepších prací odměněni drobnými cenami.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>