Postup do krajského kola Florballu

Vítězný tým

Dne 11.1.2013 jsme s žáky odehráli okresní kolo Orion floorbal cupu. V tomto kole žáci předvedli skvělé výkony ve všech odehraných zápasech a vybojovali postup do krajského kola, které se bude hrát taktéž ve Strakonicích dne 16.1.2013.

Nejlepšími střelci byli Karel Hanuš s 4 góly a Filip Andrle s 3 góly. V bráně se objevil Antonín Švarc, který několika neskutečnými zákroky ve finálové skupině dopomohl k vítěství a postupu. Obrana byla složená z Václava Svacha, Štěpána Kalbáče a Jana Jedličky a byla ve všech zápasech skvěle sehraná. Na střídačce jsme měli další skvělé opory jako Tomáše Malého, Adama Šína, Vlastimila Kučavy.

Všem hráčům moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole.

IMG_0761


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>