Postup ve Futsale

IMG_0739

Dne 3.12.2012 jsme odehráli s žáky první zápasy v celostátním turnaji ve futsale. Zápasy proběhli v hale ZŠ Povážská a oba zápasy jsme vyhráli a postoupili do krajských vyřazovacích kol.

Soupeřem byla velice silná škola ZŠ a MŠ Dubné, která v loňském roce postoupila také do vyřazovacích kol. První zápas odehráli mladší a po prvním poločase, který prohrávali 1:2 dokázali skóre otočit a zvítězit nakonec 3:2. Po mladších nastoupili do bojů o postup starší žáci, kteří zvítězili 5:4 ve velice vyhroceném zápase.

Touto formou bych chtěl žákům poděkovat za skvělé herní výkony a dále bych chtěl poděkovat ředitelce ZŠ Povážská Strakonice paní Cháberová za ochotu a vstřícnost při zapůjčení haly.

Nezbývá jen žákům popřát mnoho štěstí v další části turnaje a držet palce, abychom se dostali co nejdále.

Fotky naleznete v galerii.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>