Pozvánka na besedu se stážisty projektu EDISON

 

Vážení rodiče a přátelé školy,

 

v týdnu od 12. – 19. 2. 2017 proběhne v naší škole projekt EDISON. Naši školu navštíví mladí vysokoškoláci z těchto zemí:  Turecko, Argentina, Brazílie, Indonésie, Jordánsko, Malajsie.

 

Chtěli bychom i vám všem nabídnout možnost setkat se s našimi stážisty. Plánujeme proto na čtvrtek 16. 2. 2017 odpolední setkání stážistů se zájemci z vašich řad. Naši stážisté projevili zájem potkat se s lidmi z oborů, které studují / sociální služby, civilní inženýrství, ekonomika, public relations, právník/. Samozřejmě se dá povídat nejen o těchto věcech, ale prakticky o všem, co by vás zajímalo.

 

Termín a hodina: čtvrtek 16. 2. 2017 v 16, 00

 

Místo setkání: budova Chelčického

 

Pro neangličtináře bude zajištěn překlad do češtiny.

 

Případné dotazy směřujte na p. Kolesovou, 739 054 044, popř. mail: reditel@flc.strakonice.eu

 

Těšíme se na setkání s vámi. Za všechny zdraví Jaroslava Kolesová

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>