Pozvánka na Vánoční jarmark s kavárničkou

Vážení rodiče, milé děti,

dovolujeme si Vás pozvat na náš tradiční Vánoční jarmark s kavárničkou 14.12. od 16,00 do 17,30. Jarmark bude opět probíhat ve školní jídelně. Budeme rádi, když si uděláte v předvánoční době chvilku čas. Paní učitelky Vám opět s láskou upečou občerstvení, připraví kávu nebo čaj. Děti připravily na jarmark krásné dárky, které si budete moci zakoupit. A samozřejmě budou i koledy ve venkovním atriu v 17,15. Těšíme se na Vás. Podrobnosti na plakátech.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>