Přijetí u amerického velvyslance v Praze

23. září 2013 byl pro naši školu význačný den. Paní Hašanová jako mentor pana Roberta Aspena, amerického učitele v naší škole, a já jako ředitelka školy jsme byly přijaty v Praze v Americkém centru panem Normanem Eisenem, americkým velvyslancem v České republice. Setkání se účastnili všichni američtí učitelé a asistenti  v českých školách, ředitelé těchto škol a mentoři svých amerických kolegů. Po krátkém projevu pana velvyslance a zástupců Fulbrightovy komise následovaly neformální rozhovory mezi jednotlivými účastníky. Znovu bych chtěla složit poklonu a poděkovat kolegyni Prušákové za její odvahu na rok vycestovat a za absolvování velmi obtížného výběrového řízení, díky němuž jsme mohli dostat do školy nového sympatického kolegu. Pan velvyslanec bohužel hned po projevu odešel, takže jsme se nestihli vyfotografovat společně s ním. I přesto jsme prožili společně s panem Aspenem a jeho manželkou úžasný večer. Poděkování patří také našim kolegům ze strakonického gymnázia paní Evě Vachlerové a panu Václavu Kůlovi za bezpečnou dopravu do Prahy i za jejich milou společnost.

P1080357

P1080366

P1080365

P1080363

P1080362

P1080367

P1080361

P1080364

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>