Projektový den Afrika v 1.C

V pátek 21.6. jsme si společně s předškoláčky z MŠ Holečkova udělali v 1.C den o Africe. Přišla nás navštívit Jana Rohová ml., která v Africe 7 měsíců učila v tamní škole. Viděli jsme zajímavé fotky,  dozvěděli jsme se, jak vypadá škola a školka v africké Malawi, jakým jazykem místní děti mluví, s čím si hrají. Viděli jsme fotky divokých zvířat. Naučili jsme se písničku v jazyce Čičeva, zabubnovali si na bubínky. Nakonec jsme si venku křídami Afriku namalovali. A protože navíc svítilo skoro africké sluníčko, den se nám opravdu vydařil.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>