Prosba o pomoc

Vážení přátelé školy,

v týdnu od 24. 2. 2019 – 3. 3. 2019 by se naše škola chtěla zapojit do projektu EDISON. Školu navštíví několik vysokoškolských studentů z různých koutů světa. Škola pro ně musí zajistit ubytování. Obracím se na vás všechny s prosbou o pomoc při zajištění ubytování. Pokud se nám nepodaří ubytovat tyto studenty v rodinách, nebudeme moci tento projekt realizovat kvůli velkým finančním nákladům. Zatím přesně nevím, kolik jich přijede a z jakých budou zemí. Pokud byste měli zájem ubytovat někoho z těchto vysokoškoláků, ozvěte se nejpozději do konce května 2018. Bližší informace poskytne ředitelka školy J. Kolesová na telefonu 739 054 044.

Děkuji za Vaši spolupráci.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>