První místo ve školské lize v basketbalu.

V druhém ročníku celoroční soutěže  v basketbalu 2.-5.tříd naši školu zastupovala dvě družstva. Celkovým vítězem se staly BUKVICE z FLČ, družstvo BÍLÝCH tygrů skončilo čtvrté.Nejlepší střelkyní soutěže se stala Hanka Manová.

Poděkování a pochvala patří všem dětem, které školu v soutěži reprezentovaly !!! ( A já dodávám, že velké poděkování patří také paní učitelce Radce Drnkové, která je neviditelným hnacím motorem takovýchto akcí a s dětmi to báječně umí. J. Kolesová)

Pořadí : 1. FLČ BUKVICE, 2. DUKELSKÁ MACHŘI, 3. PODĚBRADOVA RUDÍ ĎÁBLOVÉ, 4. FLČ BÍLÍ TYGŘI 5. POVÁŽSKÁ GEPARDI

IMG_0611IMG_0606


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>