První školní den žáků 1. tříd

1. 9. 2020 proběhlo ve venkovním amfiteátru naší školy slavnostní uvítání prvňáčků , jejich rodičů a prarodičů. Milé setkání zahájil proslovem nový pan ředitel Mgr. et Mgr. Radek Čejka. Dále představil zástupkyni ředitele pro 1. stupeň,  třídní učitelky, asistenty pedagogů a vedoucí školní družiny.  Následně se žáci se svými třídními učitelkami vydali do svých tříd, kde zahájili svůj první školní den. Celá akce proběhla ve velmi příjemné atmosféře. V podobném duchu bychom rádi vítali naše nové žáky každý rok.

Článek na webu jcted
prvni-den-ve-skole-s-novym-reditelem-i-pravidly

2_attachment 1_attachment 3_attachment


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>