Putovní pohár nám sice utekl, ale i tak jsme dobří…

V sobotu 14. června patřila strakonická hala žákovskému basketbalu.Ve finále Žákovské ligy se bojovalo o putovní pohár starosty města.Z jeho zisku se radovalo družstvo ZŠ Dukelská. Naši Borci skončili hned za nimi na 2. místě. Velká gratulace. Jako jediná škola jsme nasadili družstva dvě, a i když to druhé družstvo skončilo poslední, zaslouží si i oni velkou gratulaci a poděkování. Skvělá organizace zápasů i závodů, zajištění cen a diplomů bylo zcela v režii naší kolegyně paní Radky Drnkové, které moc děkuji za nadšení, práci a čas navíc, i za skromnost, se kterou vše perfektně zvládá.Velmi si vážím toho, že takovou kantorku mám ve svém týmu. Přejí jí i všem účastníkům soutěže klidné a zasloužené prázdniny.
Jaroslava Kolesová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>