Questing park 4. C

20200924_081149_resized

Dnes jsme zažily trochu jinou vlastivědu. Naše třída se sešla v Rennerových sadech s paní Hrdličkovou z knihovny. Měly jsme připravenou skvělou hru  – hledačku. Při hře jsme si zaběhaly, zjistily něco z historie, zeměpisu, přírodovědy i umění. Vyluštily jsme šifru, která nás zavedla na adresu, kde jsme podepsaly vítěznou listinu. Celý park byl zahalený po ránu do mlhy, takže naše pátrání bylo ještě tajemnější než jsme čekaly. A na závěr jsme si ještě našly kaštan pro štěstí. Takové učení nás baví!

Děti ze 4. C, Jana Rohová, Kateřina Mrázová, Alena Hrdličková


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>