Radost a slzy z vybíjené

Ve čtvrtek 21.5.2015 odjela dvě družstva (dívky a chlapci) na krajské kolo ve vybíjené do Jindřichova Hradce. Obě družstva si vedla výborně. Dívky bez porážky prošly souboji se všemi družstvy ve své kategorii a suverénně získaly zlato a postup na republikové finále do Nové Paky.

Jejich kamarádi z kategorie chlapců si vedli také výborně. Bez jediné porážky vyhráli svoji skupinu, zvítězili v semifinále a postoupili do finále s družstvem ze ZŠ Zliv. Bohužel ve finále po velice emotivně vypjatém zápase prohráli 12:14 a získali stříbro. Bojovali statečně, jejich hra byla rychlá a silová, ale na poslední zápas nestačilo štěstí. Své sehrála únava i zranění kapitána, který nemohl finálový zápas dohrát. Smutek z porážky a ztráta naděje na postup na republikové finále byly obrovské, ukáplo i pár slziček. Ani dívky se ze svého vítězství už tolik neradovaly, chtěly odjet do Nové Paky i se svými kamarády. Tak snad v příštím roce se klukům jejich sen splní.

Chlapcům i dívkám patří veliká pochvala za výbornou reprezentaci naší školy a za vzorné sportovní chování. Holky, mnoho štěstí na republikovém finále v Nové Pace ve dnech 1. a 2.6.2015 !

 

DSCN1896 DSCN1898 DSCN1894

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>