Radost pod bezednými koši

Sotva uplynul rok, již tu opět máme soutěže v basketbalu. Naše škola postavila do okresního kola, jak družstvo dívek, které obhajují v letošní sezóně titul vicemistryň ČR, tak i tým chlapců, který se loňský rok nepředstavil na turnajích pro změnu vůbec.

Děvčata byla trošku pod tlakem, protože se od nich čekal jednoznačný postup. Do cesty se jim postavily týmy z okresu: Poděbradova, Povážská a Dukelská. Děvčata ani na chvíli nedala zapochybovat, kdo je favoritem turnaje a s přehledem zvítězila a tím si zajistila postup do kraje.

Chlapci byli ve zcela jiné roli. Poprvé se sešli až na turnaji, proto se od nich žádné zázraky nečekaly. Jejich herní projev byl sympatický. V boji o 2. místo nakonec uspěli nejtěsnějším možným rozdílem 9:8.

Oběma týmům gratuluji ke krásnému výsledku a také za předvedenou hru a zaujetí s příkladnou bojovností.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>