Rakety jednou úspěšné

1.kolo jihozápadní divize C NBA Jr. League sehrály Rakety ve Strakonicích.

ZŠ FLČ ( Houston Rockets )   X   ZŠ Tylova Písek ( Memphis Grizzlies )     26  :  20

ZŠ FLČ  X  ZŠ Švihov ( Dallas Mavericks )    18  :  54

ZŠ FLČ  X  ZŠ Holýšov ( New Orleans Pelicans )   22 : 38

Vítězství proti loňskému vítězi soutěže potěšilo. K výhře pomohla skvělá divácká podpora spolužáků našich hráčů. V dalších utkáních se již tolik nedařilo, ale Rakety si to užily. Další kolo sehrají 1.11. v Domažlicích.

Fandění


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>