Rakety v NBA končí

Družstvo basketbalistek a basketbalistů 4. a 5. ročníků ukončilo letošní účast v soutěži NBA Jr.League. Houstonským Raketám, pod jejichž hlavičkou  se projektu účastnily,  se v posledním kole základního kola nedařilo. Všechna utkání prohrály a se soutěží se loučí. Všem hráčkám a hráčům však patří pochvala za reprezentaci naší školy a města.

.NBA1

NBA2

FLČ reprezentovali :

Natálie Křivancová, Lucie Veselková, Eliška Trojanová, Kateřina Hrubá, David Litoš, Kristýna Vodvářková, Nikola Kovarovičová, Adam Zmrhal, Eliška Košáková, Marie Holkupová, Nicol Langhammerová, Natálie Topinková, Julie Baloušková, Denisa Bittnerová a Veronika Chalupová ( vyhlášena nejlepší hráčkou týmu ) , na snímku chybí Mikuláš Důchodní.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>