RYBÁŘSKÁ OLYMPIÁDA 2013/14

z počtu 120 soutěžících chlapců i dívek žáků 6.,  7.  a 8. ročníků prokázali nejlepší teoretické znalosti nejen ve znalostech ryb a rybářského vybavení
Karger Daniel ze 6. A (1. místo), Vaněček Petr ze 7. B (2. místo),  Natálka Kochová 
ze 7.A (2.místo) a Narin David z 8.A (3. místo). Nejlepší z řešitelů budou pozváni Střední rybářskou školou a Vyšší odbornou školou vodního hospodářství a ekologie ve Vodňanech k měření svých znalostí a rybářských dovedností do krajského kola, které se uskuteční v květnu ve Vodňanech. (B.Staňková)

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>