ŠKOLA ZAČÍNÁ

NIK_1865

Vážení rodiče, milí žáci naší školy,
v úterý začíná další školní rok. Naše škola je připravena. Pedagogové se těší na žáky, kuchařky na strávníky. Musíme se ale společně snažit, aby průběh výuky nebyl ničím narušován.
Prosím vás proto o dodržování zvýšených hygienických opatření. V případě onemocnění o izolaci a řádné doléčení, tak aby nebyl nikdo z účastníků vystaven riziku přenosu nemoci.
Za to vám předem děkuji.
V letošním školním roce nás budou čekat i příjemné zprávy a události. Jednou z nich je, že všechny naplánované akce a kroužky budou probíhat zatím beze změn. Uskuteční se i některé v minulém pololetí nerealizované kurzy. Objednány jsou lyžařské kurzy na Monínci a Božím Daru. Brzy budou také spuštěny nové webové stránky školy. Budeme pořádat místní kola vědomostních a sportovních soutěží. Pro žáky s výrazným zlepšením prospěchu a velmi dobrým chováním jsou naplánovány společné akce nejen v ČR.
Pevně věřím, že to vše nás bezpečně dovede až k letním prázdninám v roce 2021.
Mgr. et Mgr. Radek Čejka
ředitel školy


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>