ŠKOLNÍ ONLINE POKLADNA / ŠOP/

Vzhledem k množícím se dotazům ke školní online pokladně, zveřejňujeme text informace pro rodiče i na webových stránkách. Po zavedení pokladny nebude škola přijímat peníze v hotovosti,  rodiče budou mít k ŠOP přístup a budou mít možnost pravidelné kontroly hospodaření s finančními prostředky. Čtěte pozorně text, který vám byl zaslán prostřednictvím vašich dětí, je v něm podrobně popsán postup registrace. Moc vás prosíme, abyste registraci provedli v co nejkratším termínu.

Případné dotazy zodpoví p. Ing. Ivana Vacková /380 429 358/, popř. třídní učitelé.

Info pro rodiče

Předem děkujeme za spolupráci. Jaroslava Kolesová


  1. V případě nějaké chyby nebo nejasností mě kontaktujte na tel: 720 201 880 ohledně mé dcery Terezy Přechové děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>