Soutěž Na svatého Václava pouť radost rozdává

P1080337

Opakovaně se v soutěži informačního centra Strakonice umísťují žáci naší školy na prvním místě. A stejné to bylo i letos. Žáci ze současné 9A vyhráli ve své kategorii místo nejvyšší. Dnes jim byla cena předána panem starostou Vondrysem, panem místostarostou Pavlem a panem Třískou v kapitulní síni hradu. Jejich patronkou se stala  třídní učitelka a učitelka výtvarné výchovy v jedné osobě. Poradí, povzbudí, doprovodí na stupínek nejvyšší. Všem žákům i paní kolegyni Šípové gratulujeme. Do 19. 11. 2013 se mohou odevzdávat výtvarná dílka v nové vánoční soutěži. Pevně věříme, že se naše škola zase do soutěže zapojí. Už se těšíme na výtvory i z ostatních tříd.

P1080338

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>