Soutěž Zvířátka v zimě

Na neděli 29. 11. 2015 připravil MěÚ program k zahájení adventu. Součástí tohoto programu bylo i vyhlášení výsledků soutěže Zvířátka v zimě. Za naši školu se zúčastnily hned 3 kolektivy. A všechny tři byly superúspěšné.

1. místo kategorie II – keramický kroužek pod vedením p. učitelek Johanesové a Rohové

1. místo kategorie III – třída 7 A pod vedením p. učitelky Šípové

2. místo kategorie III – třída 9 A pod vedením p. učitelky Šípové

Všem moc gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy. Zvláštní dík patří  všem kolegyním, které se pravidelně zapojují se svými žáky do této soutěže a společně dosahují těch nejvyšších ohodnocení. Přeji jim i jejich žákům nekončící nápady a chuť být kreativní.

Jaroslava Kolesová

P1120941 P1120935 P1120929

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>