Spolupráce 1. C a 4. C

Milí kamarádi ze 4. C!

Chceme Vám moc poděkovat, jak jste se o nás celý rok starali. Připravili jste nám spoustu krásných akcí, které jsme si společně náramně užili. Máme velikou radost, že máme tolik větších kamarádů na které se můžeme obrátit, kteří nám rádi pomohou. Děkujeme i paní učitelce Švecové, která nám pomáhala vše organizovat, i když to bylo spoustu práce navíc. Na společném super výletu v Řepici jsme se domluvili, že budeme pokračovat i příští rok. To je skvělé.

Děkujeme a těšíme se!!!!!!!!!

Vaše Supercéčko a Jana Rohová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>