SPRECHtíme – konverzační soutěž v německém jazyce

Deutschland

Ve čtvrtek 18.2. 2021 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v německém jazyce, které se zúčastnila děvčata z 8. a 9. tříd.

V současné době, která přináší málo příležitostí k důsledné přípravě, jim velice děkujeme za jejich odvahu, vyrovnané výkony a krásné výsledky!! Přesvědčily nás, že jim to opravdu dobře a zdatně „šprechtí“.

Na 3. místě se umístila Jolana Policarová z 9.C, na 2. místě Eliška Straková z 8.A a na 1. děleném místě potom Klára Petelová z 9.B a Barbora Davídková. Obě nás budou reprezentovat v okresním kole, které proběhne příští týden. Držíme jim palce! Viel Glück!

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>