Stříbrné medaile pro BORCE z FLČ !

V neděli 14.6. proběhlo velké finále školské ligy v minibasketbale žákyň a žáků 1.stupně. Naše mladší družstvo SUPERMANEK obsadilo konečně 5. místo a zasluhují velikou pochvalu za velké zlepšení v průběhu soutěže. Druhé družstvo naší školy BORCI získalo konečnou druhou příčku, když ve finále jsme nestačili jen na vítěze MACHRY Dukelská.

školská1Ze stříbrných medailí měli všichni hráči radost a už se těší na příští ročník.

Konečné pořadí : 1. MACHŘI Dukelská, 2. BORCI FLČ 3. GEPARDI Povážská4. RUDÍ ĎÁBLOVÉ Poděbradova 5. SUPERMANKY FLČ.

Nejlepším střelcem celé soutěže byl mezi chlapci náš Jan Chvosta ze 3.A.

školská2školská5


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>