Švýcarsko – dojmy z cesty

Máme za sebou vzdělávací exkurzi do Švýcarska. Díky cestovní kanceláři CIAO, jmenovitě p. doktoru Havlovi se svou kolegyní Markétou, p. řidiči Šlachtovi a p. kuchařce Matějkové jsme strávili čtyři nádherné slunné dny ve švýcarském kantonu Wallis. Během krátké doby jsme zažili TOP nabídky v podobě ledovce Aletsch nebo švýcarského krasavce Matterhornu, který nás uvítal sluncem a modrou oblohou. Málokomu se podaří naplánovat si počasí tak jako nám. Na fotkách uvidíte hory, mosty, vodopády, ale obrázky nemohou zachytit to, co jsme prožili my na místě samém. Díky podrobnému výkladu RNDr. Havla ke všemu, co jsme míjeli, jsme dostali obrovskou škálu nových informací a podnětů. Věřím, že stejně pozitivně hodnotí naši exkurzi i ostatní členové výpravy. Necháváme doznívat nálady a prožitky a možná už někde v pozadí se probouzí chuť na další dobrodružství.
Fotografie jsou umístěny ve fotogalerii 2. stupně – Švýcarsko 2014.

Matterhorn

Matterhorn


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>