Thanksgiving Day/ Den díkůvzdání/ Danksagung Tag

Na čtvrtek 28. 11. 2013 připravujeme na část dne projekt Thanksgiving Day. Ve spolupráci s americkým lektorem p. Aspenem chceme našim žákům z budovy Jezerní přiblížit oslavy tohoto svátku podle amerických tradic a zvyklostí. Z tohoto důvodu dojde i ke změně v jídelníčku.

Bude se podávat:

Vývar se zeleninou /dýně už jsou bohužel vyprodané, proto nemůže být dýňový krém/

Pečené krocaní prso s bylinkami plněné mandlovou nádivkou, šťouchané brambory s rozmarýnem a cibulkou, brusinková omáčka, kukuřice, zelenina

Dezert: Dýňovo jablečný koláč

Jablečný mošt

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>